Ön is segíthet!

Ön is segíthet: Segítségre, adományokra nagy szükségünk van, hiszen a 1-1 kutya mentése költségekkel jár.

Mindig magasak az állatorvosi költségeink, és mivel kutyáink panzióban vannak, ezért magasak a panziós költségeink is.

Ajánlhat fel részünkre tárgyi adományt illetve pénzadományt egyaránt, és észrevételeire is kíváncsiak vagyunk.

• Szárazeledelre mindig szükségünk van, hogy mentvényeinket jó kondiba hozzuk
  • kutya konzerveket, kutya szalámit, kutya pástétomot kapnak a lábadozó és idősödő kutyáink
  • a jutalom falatkák óriási mennyiségben fogynak
  • takarókat, huzatokat gyakran cseréljük az autóban, kennelekben, kutyaágyakban
  • külső – belső parazitamentesítőket minden méretben és kivitelben hasznosan tudunk felhasználni
  • bőr és seb fertőtlenítőkre is sűrűn szükségünk van
  • pórázok, nyakörvek, hámok, kutyaágyak

Nagy szükségünk van segítő kezekre is!

• Kutyasétáltatáshoz (Érd)
  • Alkalmi kutyaszállításhoz (mentés, állatorvoshoz szállítás)

Az egyeztetéséhez kérjük, keressen minket a Kapcsolat menüpontban található elérhetőségeken! Nagyon köszönjük kutyusaink nevében is!

Pénzadomány átutalással:

Bankszámlaszám: 11600006-00000000-48253127

IBAN: HU45116000060000000048253127
Swift:GIBAHUHB

Pénzadomány PayPal útján:

Hogyan működik a PayPal bankkártyás adományozás?

A Donate gombra kattintva a PayPal angol nyelvű weblapján a BLEKI Alapítvány adományozói űrlapjához érkezik. A felkínált összeg (Donation amount) megadása után a már regisztrált PayPal felhasználók e-mail címük és jelszavuk megadásával beléphetnek és véglegesíthetik felajánlásukat. A nem PayPal felhasználók pedig bankkártyájuk segítségével (mint egy webáruházban való vásárláskor) tehetik meg felajánlásukat alapítványunk számára.

Köszönjük!

koszonjuk